ВОЗАЧИ НЕ ПОШТУЈУ ПРОПИСЕ: За викенд у Бару 19 прекршајних налога
13. 09. 2021. у 20:37
ДА возачи не поштују саобраћајне прописе потврдила је статисика за протекли викенд.
Повезане вести
МАНДИЋ: Истакнимо тробојке и покажимо свету најлепше боје српског народа!
ПОВОДОМ Дана српског јединства и националне заставе, који се обележава 15. септембра, један од лидера Демократског фронта (ДФ) Андрија Мандић позвао је да сви Срби поносно истакну тробојке.
12. 09. 2021. у 11:43
"ЂУКАНОВИЋ ЈЕ ПРЕШАО ГРАНИЦУ": Додик - Иза протеста на Цетињу стоји председник Црне Горе!
СРПСКИ члан Председништва БиХ Милорад Додик рекао је гостујући на ТВ Прва да иза протеста у Црној Гори стоји Мило Ђукановић и да је он покушао да удари на СПЦ.
12. 09. 2021. у 10:59
ДЕТАЉНО УПУТСТВО ЗА ПУТОВАЊА: Ево под којим условима Срби могу у Египат, Турску, Грчку и Црну Гору
АУСТРИЈА је променила правила уласка на њену територију и захтева искључиво потпуну вакцинацију за становнике Србије.
11. 09. 2021. у 21:43
Најновије из рубрике
"ОТЕЛИ СМО ГА, СТАВИЛИ МУ КЕСУ НА ГЛАВУ И ПРЕБИЛИ ГА" Језиве Скај поруке полицајаца: Мучили шкаљарца да пропева, па све рапортирали Звицеру
ТЕЛЕФОНСКЕ поруке двојице тадашњих службеника полиције Црне Горе, откривају да је заштићени сведок у случају убиства Шћепана Рогановића прошао полицијску тортуру након што је ухапшен у фебруару 2020. године као члан групе која је организовала и тај злочин.
06. 06. 2026. у 19:12
НОВИ НАПАД МЕДВЕДА: Пробио ограду и направио огромну штету пчелару (ВИДЕО)
НА катуну Суводо на планини Бјеласици, пчелар из Бијелог Поља доживео је неугодно изненађење када је у свом пчелињаку затекао трагове незваног госта – медведа који је током ноћи направио значајну штету.
06. 06. 2026. у 08:44
ХРВАТИ ЈАКИ КАД СУ ЗАЈЕДНО: Боравак у Тивту премијер Андреј Пленковић искористио да обиђе своје сународнике
Иако га је пут у Црну Гору довео преко Самита ЕУ-Западни Балкан, премијер Хрватске Андреј Пленковић искористио је боравак у Тивту да обиђе хратску заједницу у том граду у којем се осећао као „свој на своме“.
05. 06. 2026. у 21:38В.К.
Тежак инцидент у судници: Умало туча Дритана Абазовића и Ранка Убовића
У СУДНИЦИ Суда за прекршаје Подгорици дошло је до инцидента и умало физичког обрачуна између бившег премијера Дритана Абазовића и бизнисмена Ранка Убовића.
05. 06. 2026. у 18:01
У ЦРНОЈ ГОРИ СРБИ ЧИНЕ 33% СТАНОВНИШТВА! Они су сад етикетирани као антидржавни елементи и непријатељи
Скупштина Црне Горе усвојила је измене Закона о статусу потомака династије Петровић Његош, а највећу пажњу изазвала је одлука да у тексту остане формулација о „насилној анексији“ Црне Горе 1918. године.
05. 06. 2026. у 07:51
Коментари (1)