КАПИТАЛНИ ПРИМЕРАК ТУНЕ: Будванка Анђелика Рафаиловић уловила рибу од 266 килограма

БУДВАНКА Анђелика Рафаиловић (18), бруцош, пре четири дана уловила је капитални примерак туне од 266 килограма.

КАПИТАЛНИ ПРИМЕРАК ТУНЕ: Будванка Анђелика Рафаиловић уловила рибу од 266 килограма

Фото: М.С.

 - Годинама уназад бавим се риболовом, који је традиција у мојој породици. Туну сам уловила на око 10 миља од обале. Са мном су били стриц Бранко и кум Никола Станишић. Било је борбе, али туна је завршила у чамцу, а касније и у тањирима гостију, каже Анђелика, чији је отац Илија стари будвански морски вук и професионални рибар, један од власника ресторана "Три тибара" у Рафаиловићима, надалеко познатог по рибљим специјалитетима.

Фото: М.С.

 

Фото: М.С.

 

БОНУС ВИДЕО: 

Патријарх обишао изложбу у Вазнесењској цркви

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (1)