ВАНРЕДНА СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ПРЕСТОНИЦЕ ЦЕТИЊА: Доноси се одлука о церемонији устоличења Јоаникија

В.К.

26. 08. 2021. у 16:56

ВАНРЕДНА седница скупштине престонице Цетиња коју је иницирао СДП, одржаће се данас.

ВАНРЕДНА СЕДНИЦА СКУПШТИНЕ ПРЕСТОНИЦЕ ЦЕТИЊА: Доноси се одлука о церемонији устоличења Јоаникија

Фото: ТВ ЦГ

Одборници ће се изјаснити о одлуци "да се церемонија устоличења митрополита цркве Србије у Црној Гори Јоаникија не одржи у Цетињском манастиру или да је одрже у другом граду".

Градски портал преноси да ће одборници Грађанског покрета УРА гласати за ову одлуку.

Скупштина ће, како наводе, овластити градоначелника Александра Кашћелана да уради све из своје надлежности како би се спречиле активности на територији града или у објектима које су у власништву престонице.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

Када је кеш/рефинансирајући кредит најбоља опција за вас и какве опције нуде банке у Србији?