БРУКА И СРАМОТА: Док комите прете насиљем, ево шта ради Кривокапић!

Novosti online

16. 08. 2021. у 20:29

ПРЕМИЈЕР Здравко Кривокапић и његови сарадници, али и поједини министри ових дана интензивно воде разговоре са појединцима како би их врбовали у Демохришћанску партију, коју планирају да оснују до краја месеца, сазнаје портал "Борба".

БРУКА И СРАМОТА: Док комите прете насиљем, ево шта ради Кривокапић!

Фото: Д. Миловановић

Кривокапић покушава да подршку добије и из редова комита, али и појединих грађанских иницијатива.

Такође, како извори из Владе тврде, кандидати се позивају свакодневно на разговоре и нуде им се високе функције како би приступили Кривокапићевој странци.

Уместо да се премијер бави безбедносном ситуацијом у Црној Гори, у тренутку када комите прете нередима и сукобима, он се фокусирао на своје амбиције и оснивање партије која је већ осуђена на пропаст, јер народ је свестан издаје коју је Кривокапић учинио и зато масовно одбијају да приступе његовој партији, наводи се.

Подсетимо, комитски покрети, грађанске иницијативе, али и бивши директор Управе полиције Веселин Вељовић, позивају на отпор и сукобе 4. и 5. септембра приликом устоличења митрополита Јоаникија на Цетињу.

(Борба)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (1)

Црногорски јарболи без тробојке: За знамење српског народа у Црној Гори неће бити места у државним институцијама