БРЂАНИН И ЗВАНИЧНО ДИРЕКТОР: Управа полиције Црне Горе "изашла" из в.д. стања

С. Ђ.

16. 08. 2021. у 13:07

ВЛАДА Црне Горе именовала је Зорана Брђанина за директора Управе полиције. Брђанин је за в.д. дирекора изабран у фебруару, на предлог министра унутрашњих послова Сергеја Секуловића који је Влади образложио да га за то место препоручују референце и излагање током интервјуа.

БРЂАНИН И ЗВАНИЧНО ДИРЕКТОР: Управа полиције Црне Горе изашла из в.д. стања

Фото Вијести

Потпредседник Владе Црне Горе Дритан Абазовић тада је казао да се избором Брђанина дошло до најбољег решења за место директора полиције.

Поред Брђанина за место директора тада су конкурисали и Драган Кликовац, Војо Лаковић, Драган Радоњић, Зоран Брауновић, Милан Делић, Дражен Вуковић, Драган Арсовић и Синиша Ковачевић.

Брђанин је 2001. године завршио студије на Полицијској академији у Београду, а годину касније засновао је радни однос. Обављао је послове помоћника командира Станице полиције, заменика командира Станице полиције, командира Станице полиције, начелника Оделења безбедности, а сходно посебном налогу министра унутрашњих послова, и специјалног саветника министра унутрашњих послова 2016. године.

Био је на стручном усавршавању у Сједињеним Америчким Државама, Немачкој и Великој Британији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.

06. 12. 2025. у 10:31

Коментари (1)

МИШЉЕЊА СУ ОПРЕЧНА: Да ли заиста овај језик користи највише пословних људи?