СКЛОПЉЕН ПРВИ ИСТОПОЛНИ БРАК У ПОДГОРИЦИ: Венчале се држављанке Црне Горе и БиХ

У ПОДГОРИЦИ је јутрос закључено прво истополно животно партнерство између држављанки Црне Горе и БиХ.

СКЛОПЉЕН ПРВИ ИСТОПОЛНИ БРАК У ПОДГОРИЦИ: Венчале се држављанке Црне Горе и БиХ

Фото Архива

-Матичар Секретаријата за локалну самоуправу су партнерке упознали са правима и обавезама сходно одредбама Закона о партнерству лица истог пола, након чега су партнерке дале сагласност за склапање партнерства - саопштено је из ПГ бироа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

СЛОБОДА КОЈОЈ ЈЕ ТЕШКО ОДОЛЕТИ: Зашто овог лета сви желе да пробају СУП даску?