ХИТ ИЛУСТРАЦИЈА О КОЈОЈ ПРИЧА ЦЕЛА ЦРНА ГОРА! Кнежевић: Кривокапићу, у коју руку си пољубио Драгињу? (ФОТО)

Novosti online

01. 08. 2021. у 22:12

ДА се премијер Црне Горе Здравко Кривокапић после избора са букетом у рукама у њеном стану срео са Драгињом Вуксановић Станковић потврдио је лидер СДП-а Рашко Коњевић, а ову вест прокоментарисао је један од лидера ДФ Милан Кнежевић.

ХИТ ИЛУСТРАЦИЈА О КОЈОЈ ПРИЧА ЦЕЛА ЦРНА ГОРА! Кнежевић: Кривокапићу, у коју руку си пољубио Драгињу? (ФОТО)

Фото: Принтскрин

- Здравко, а где си ти био кад нас је Рашко Коњевић 24-ог октобра гушио бојним отровима, гађао гуменим мецима и газио Хамером? Јеси ли био у стану од 150 квадрата који ти је дао Мило, или си био у вили у Бијелој, или можда у хацијенди у Толошима? П.С. У коју руку си пољубио Драгињу? - питао је Милан Кнежевић на Твитеру.

Он је претходно одговорио Кривокапићу због још једног срамног напада премијера.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)