ХЕРЦЕГ НОВИ: Коначно уређена градска плажа испод Титове виле
НА лепој локацији у Игалу, испод Титове виле, на иницијативу Општине Херцег Нови, уређена је градска плажа на којој није обавезно користити и плаћати плажни мобилијар.
Фото: В. В.
Радове је обавила фирма Бокић, а финансирала Општина. Према речима председника МЗ Игало Зорана Савковића плажа је уређена на простору који је био прилично девастиран:
- Било је време да се то среди. Једина мана је што се то дешавало у периоду када су општинском одлуком забрањени грађевински радови, али трајало је само два, три дана, а преостало је само да се наспе 50 кубика песка. Биће то лепо за мештане и све који долазе на море јер ће имати простор где неће морати да користе плажни мобилијар - објаснио је Савковић.
Вреднострадова који су имали сагласност Морског добра биће утврђена када буде набављена додатна количина песка за насипање.
Препоручујемо
ЈУБИЛЕЈ НА ВИДОВДАН: Лука Бар и Зи Ђин потписују уговор вредан преко 10 милиона евра
28. 06. 2021. у 11:46
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)