НОЋ У БЕОГРАДУ У ЗНАКУ КОВИДА: Пацијенти колима Хитне помоћи транспортовани у болнице у Крушевцу, Младеновцу и Батајници
ПРЕМА речима дежурног Хитне помоћи, и ова ноћ у Београду протекла је у знаку великог броја позива суспектних ковид пацијената.
Фото: Д. Балшић
Као и претходне ноћи, било је интерклиничких транспорта већег броја ковид пацијената, које су екипе хитне помоћи превозиле ка болницама у Крушевцу, Младеновцу и Батајници.
Дежурало је 20 екипа, плус једна педијатријска и интервенисале су укупно 115 пута, на јавним местима седам интервенција без озбиљније повређених.
Синоћ у 19.16 догодила се саобраћајна незгода на мосту на Ади у правцу ка Пожешкој, али са лакше повређенима који су колим ахитне помоћи превезени на ВМА.
Током ноћи су се у великом броју јављали и хронични болесници - хипертензичари који су лоше реаговали на своје терапије, пацијенти са кардио-васкуларним и респираторним тегобама, пацијенти са акутним проблемима и они који су се распитивали за симптоме ковида, сезонског грипа или назеба.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)