УСВОЈЕН ПЛАН ДЕТАЉНЕ РЕГУЛАЦИЈЕ МАКИШКОГ ПОЉА: И поред опструкција одборници Скупштине града усвојили пројекат

М. С.

29. 12. 2020. у 11:30

ОДБОРНИЦИ Скупштине града су усвојили план детаљне регулације Макишког поља. За је гласао 61 одборник, а два против.

УСВОЈЕН ПЛАН ДЕТАЉНЕ РЕГУЛАЦИЈЕ МАКИШКОГ ПОЉА: И поред опструкција одборници Скупштине града усвојили пројекат

Фото: Д. Миловановић

Пред почетак седнице избили су инциденти испред улаза у Сава Центар. 

Представници дела опозиције и удружења који се противе усвајању овог плана окупили су се у знак протеста испред Сава центра и и покушали да скину ову тачку са дневног реда.

Међу окупљенима су били представници одборничких група Странке слободе и правде и Народне странке, градске организације Двери Београда, удружења Битка за Кошутњак и иницијативе Не давимо Београд.

Скупштинска сала је била закључана како не би дошло до ометања седнице.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ПЛАНИРАЈУ НАПАДЕ НА ГАСОВОДЕ ИСПОД ЦРНОГ МОРА, АЛИ ПОСЛЕДИЦЕ ЋЕ БИТИ КАСТАСТРОФАЛНЕ И ПО ЕВРОПУ Путин упозорио на нападе на Турски ток