ПОЖАР У 27. МАРТА: После евакуације враћају се у зграде градске управе и Поштанске штедионице
Зграде у којима су смештени градска управа Београда и Поштанска штедионица у улици 27. марта евакуисане су због пожара, а после интервенције ватрогасаца, запослени и клијенти враћају се у ове објекте.
После евакуације, враћају се у зграду / Фото М. Анђела
МУП је потврдио да је у подрумским просторијама задимио електромотор.
Зграде су биле евакуисане док су извођени радови на електроинсталацији.
Нико није повређен, све је брзо санирано и у обе зграде наставља се са уобичајеним радом.
После евакуације, враћају се у зграду / Фото М. Анђела
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (1)