ЕДУКАТИВНЕ РАДИОНИЦЕ И У ШКОЛАМА: Програми Дома здравља Вождовац поводом Међународног дана деце оболеле од рака

Симеун Крговић

13. 02. 2025. у 16:15

Са циљем подизања свести о изазовима са којима се суочавају деца оболела од рака и њихове породице, Дом здравља "Вождовац" организује низ активности поводом Међународног дана деце оболеле од рака, који се обележава 15. фебруара.

ЕДУКАТИВНЕ РАДИОНИЦЕ И У ШКОЛАМА: Програми Дома здравља Вождовац поводом Међународног дана деце оболеле од рака

Фото: Градски завод за јавно здравље Београд

Жеља је да се пружи подршка малишанима који се боре са овом болешћу, као и да се укаже на важност ране дијагнозе, адекватног лечења и континуиране бриге о деци која су победила рак.

У оквиру обележавања, биће организоване следеће активности - " Симболична подела златних балона у оквиру Службе за здравствену заштиту деце и школске деце - као знак подршке оболелима од рака и њиховим породицама.

" Едукативне радионице одржаће се сутра, 14. фебруара од 07.30 до 09.30 у "Кутку здравља" 1 , затим у "Кутку здравља" 2 , као и у основним школама на општини Вождовац у циљу подизања свести о значају превенције.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...

24. 03. 2026. у 22:24

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА Милановић изненадио изјавом: Она је фасада и надоградња, и то док траје...

"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."

ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).

25. 03. 2026. у 10:29

Коментари (0)

САСТАНЦИ РУШЕ ИЛИ ГРАДЕ КОМПАНИЈУ: Како управљање конфликтима утиче на продуктивност тима