"МАЛАЦ" У ЛОКАЛНОЈ ЗАЈЕДНИЦИ: Деца посетила ватрогасце и полицајце у Земуну
МАЛИ Земунци који похађају вртић "Веверица" јуче су посетили општину, Добровољно ватрогасно друштво "Матица", полицијску станицу, а потом се прошетали кроз Земунски парк и Земунски кеј.
ГО Земун
У обиласку је учествовало 20 предшколаца у склопу пројекта "Малац у локалној заједници".
Како су саопштили у општини Земун, они су били у прилици да поразговарају са председником општине, док су их ватрогасци дочекали са три анимирана едукативна филма и научили их како да се понашају током пожара, поплава или земљотреса.
- Полицајци су деци објаснили колико је важно да знају када је потребно да позову телефонски број 192 и показали им своју опрему и возила. Деца су полицајцима и ватрогасцима донели на поклон своје цртеже - саопштили су у ГО Земун.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)