OТВАРА СЕ ТРАКА У ДРАГОСЛАВА СРЕЈОВИЋА: Због великих гужви на Богословији, мајстори мењају начин рада
САОБРАЋАЈНА трака у Улици Драгослава Срејовића, у смеру од кружног тока на Богословији према Улици митрополита Петра односно хали "Александар Николић" отворена је данас, кажу из Секретаријата за саобраћај.
FOTO: N. Skenderija
Првобитно је планирано да радови и овакав режим саобраћаја трају до 16.октобра, али због колона возила које се формирају у овом делу града, радови су убрзани.
- Извођач је променио технологију радова и прво завршава канализациону мрежу а после тога ће, за време радова на водоводној мрежи, за саобраћај отворити траку у смеру од кружног тока "Богословија" према Митрополита Петра - истичу из надлежног секретаријата.
Они подсећају да Дирекција за грађевинско земљиште и изградњу Београда изводи радове на изградњи фекалне канализације и уличне водоводне мреже у Драгослава Срејовића, а саобраћај је овде био обустављен готово две недеље јер се канализациона мрежа налази на средини коловоза, где положај и дубина ископа не омогућавају безбедно одвијање саобраћаја на деоници од броја 2 до Богословије.
Због ових радова створиле су се велике гужве нарочито током јутарњег и послеподневног шпица, поготово из правца Панчевачког моста. Житељи насеља на левој обали Дунава путовали су до центра града и по два сата.
Препоручујемо
ЧИТАЛАЧКА ЗНАЧКА У ОБРЕНОВАЧКОЈ БИБЛИОТЕЦИ: Игра сенкама, забава, вештине
10. 03. 2026. у 19:14
ОСВОЈИЛИ ПРВА ТРИ МЕСТА: Ђаци школе "Дрво арт" неприкосновени у изради подних лампи
09. 03. 2026. у 12:10
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)