БЕОГРАЂАНИ СПРЕМИТЕ ЗАЛИХЕ ВОДЕ: Због радова, у овом делу главног грњада до 18 часова ће бити суве славине

Сњежана Видачковић

10. 09. 2024. у 20:12

ЗБОГ планираних радова на водоводној мрежи на територији општине Вождовац, у четвртак од 8.30 до 18 часова без воде ће остати потрошачи у Гостиварској улици на делу од Витановачке до Улице краља Владимира.

БЕОГРАЂАНИ СПРЕМИТЕ ЗАЛИХЕ ВОДЕ: Због радова, у овом делу главног грњада до 18 часова ће бити суве славине

Фото: И. Маринковић

 Како је саопштено из ЈКП "Београдски водовод и канализација", за најнужније потребе за пијаћом водом биће обезбеђена ауто - цистерна, те апелују на поторшаче да припреме залихе драгоцене течности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Нова опрема за школу, бољи услови за таленте: Фондација Mozzart верна подршка образовању