ХАОС У ГРАДСКОМ ПРЕВОЗУ: Пијани мушкарац вређао путнике, спопадао девојке и бацао остатке лубенице

НА ДРУШТВЕНОЈ мрежи Тик-ток појавио се снимак у којем се види инцидент који се догодио у уторак, 30. јула, у градском превозу у Београду.

ХАОС У ГРАДСКОМ ПРЕВОЗУ: Пијани мушкарац вређао путнике, спопадао девојке и бацао остатке лубенице

Фото: Printscreen/ТикТок

На видео-снимку се налази пијани мушкарац који је вређао путнике, док је јео лубеницу чије остатке је бацао по поду аутобуса.

Очевици су испричали да мушкарац има отприлике око 50 година.

У једном тренутку, старија госпођа се оклизнула на семенке лубенице које је он бацао, а његов друг је тада госпођи добацио: "Пази, баба, да не умреш пре времена"

"Када сам ушла у аутобус, на станици код ТЦ 'Биг Карабурма', он ми је добацивао док је јео лубеницу коју је бацао по поду, у аутобусу је било можда десетак путника, од којих су двојица били са њим, али су седели испред и све време се смејали", рекла је девојка.

(Србија Данас)

БОНУС ВИДЕО:

ИДЕАЛНО ЛЕТЊЕ ВЕЧЕ У БЕОГРАДУ: Филмови под звездама уз најкремастији Кинг сладолед

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

МАКСИМАЛНИ НИВО УЗБУНЕ, СИСТЕМ ЈЕ ЗАКАЗАО: Мађар саопштио ужасну вест о ситуацији у Мађарској