КВАР НА КОТЛАРНИЦИ У ТОПЧИДЕРУ: Прекинуто снабдевање топлом водом из толане "Церак" због квара

ИСПОРУКА топле воде из топлане "Церак" прекинута је данас због неодложних радова.

КВАР НА КОТЛАРНИЦИ У ТОПЧИДЕРУ: Прекинуто снабдевање топлом водом из толане Церак због квара

Фото Д. Миловановић

Како су саопштили у ЈКП "Београдске електране" потрошачи би топлу воду могли да очекују да ће испорука бити настављена у току дана.

Данас се догодио квар и на топлотном извору касарне "Топчидер" па је прекинута испорука топлотне енрегије који се снабдевају из ове котларнице.

- Без грејања су остали грађани који живе у Раданској улици, Аугуста Цесарца, Теодора Драјзера, уроша Предића, Јована Жујовића и Кроншататској улици. Уклањање овог квара је у надлежности Војске, а по завршетку неопходних радова снабдевање ће бити редовно - саопштили су у ЈКП "Београдске електране".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ЈУЛ БРИШЕ СВЕ ДУГОВЕ: Финансијско чудо очекује ова три хороскопска знака