АКЦИЈА ДОБРОВОЉНОГ ДАВАЊА КРВИ: Испред општине Звездара сутра од 11 до 15 часова

Звездара наставља са акцијом добровољног давања крви, која ће бити одржана сутра од 11 до 15 часова на тргу испред општине.

АКЦИЈА ДОБРОВОЉНОГ ДАВАЊА КРВИ: Испред општине Звездара сутра од 11 до 15 часова

ФОТО: Еу инфо поинт

Општина је позвала Звездарце и пролазнике да, уколико су у могућности, искористе прилику да буду хумани и дају крв, али и да провере своје здравље.

По већ устаљеној пракси, у сарадњи која траје више година, акција се реализује у организацији Института за трансфузију крви Србије и Градске општине Звездара, уз асистенцију волонтера Црвебиог крста Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички патриот погодио Кијевско-печерску лавру

РУСИ О НАПАДУ НА ПРАВОСЛАВНУ СВЕТИЊУ: Амерички "патриот" погодио Кијевско-печерску лавру

МИНИСТАРСТВО одбране Русије тврди да је Кијевско-печерска лавра погођена ракетним системом противваздушне одбране "патриот" америчке производње, наводећи да би један од разлога за то могло да буде слање Украјини тих ракета којима је истекао рок коришћења.

15. 06. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ЧУДО НА МУНДИЈАЛУ! Шпанији није помогао ни Ламин Јамал, кикс против Зеленортских Острва!