ОЧИТАВАЈУ ВОДОМЕРЕ У ВРЧИНУ: Акција "Водовода" за викенд у приградском насељу

Сњежана Видачковић

17. 10. 2023. у 16:01

ЕКИПЕ ЈКП "Београдски водовод и канализација" ће у суботу и недељу очитавати водомере у насељу Врчин.

ОЧИТАВАЈУ ВОДОМЕРЕ У ВРЧИНУ: Акција Водовода за викенд у приградском насељу

С.Б.

 Из овог градског предузећа позивају све житеље овог насеља, као и власнике викендица да изађу у сусрет читачима из "Водовода", те да међусобно сарађују. У случају лошег времена, акција ће бити одложена и настављена када временски услови буду прихватљивији за очитавање.

- Молимо потрошаче да омогуће приступ водомерним сколништима, шахтовима и подрумима, те да водомерна места буду доступна и чиста, да капије двориште у којима се водомери налазе буду откљулана, а возила паркирана ван шахтова. Тако ће људи допринети ефикасном очитавању водомера - поручују из "Водовода". Заједничком акцијом, водомери ће бити очитани у најкраћем могућем периоду, а рачуни правовремено достављени свим потрошачима.

За све додатне информације потрошачи се могу обратити Сервисном центру Града Београда на телефон 11-0-11, а обавештења о планираним радовима и кваровима на мрежи могу се потражити и на веб-адреси www.bvk.rs.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих