БЕСПЛАТНЕ ПРЕДСТАВЕ ЗА ДЕЦУ НА "ОЛИМПУ" У понедељак почињу "Летњи позоришни дани" на Звездари

Сњежана Видачковић

16. 08. 2023. у 13:10

МАНИФЕСТАЦИЈА "Летњи позоришни дани на Олимпу", које организују Општина Звездара и поменути спортски центар, почињу у понедељак и трајаће до недеље 27.августа.

БЕСПЛАТНЕ ПРЕДСТАВЕ ЗА ДЕЦУ НА ОЛИМПУ У понедељак почињу Летњи позоришни дани на Звездари

ГО ЗВЕЗДАРА

Свих седам представа биће изведено у амфитеатру "Олимпа" у Вјекослава Ковача 11. У случају лоших временских услова, представе ће бити изведене у истом термину у сали МЗ "Липов лад" у Булевару краља Александра 298.

Прва на репертоару је представа "Краљ мајмун" у извођењу "Арс Лонга", а сваке вечери глумци ће деци и родитељима пожелети добродошлицу и подсетити их на нека правила позоришног бонтона.

Све представе почињу у 18:30 часова, а улаз је бесплатан! У уторак се игра "Дошло доба да се школа проба", у среду "Краљ Златко", у четвртак "Ко је у праву, децо". Петак је резервисан за "Мачка у чизмама и злог чаробњака", субота за "Играјмо се Петра Пана", док ће малишани у недељу гледати "три прасета".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена