РАДОВИ У БУЛЕВАРУ МЕЊАЈУ ТРАСЕ ПРЕВОЗА До 11.августа измене линија 26, 27, 74, 202Н, ЕКО1

ТОКОМ извођења радова на редовном одржавању десне коловозне траке у Булевару краља Александра, на делу између Београдске и Рузвелтове улице, до 11.августа промениће се режим линија јавног превоза.

РАДОВИ У БУЛЕВАРУ МЕЊАЈУ ТРАСЕ ПРЕВОЗА До 11.августа измене линија 26, 27, 74, 202Н, ЕКО1

Фото приватна архива

Како је саопштено из Секретаријата за јавни превоз, биће затворена десна коловозна трака у смеру ка Рузвелтовој улици, због чега ће возила од центра града саобраћати измењено. Аутобуси на линији 26 у смеру ка насељу Браће Јерковић ићи ће Булеваром краља Александра, Београдском и Крунском и даље редовно.

Возила са линија 27, 74 и 202Н и ЕКО 1 у смеру ка Миријеву и Великом селу иду Булеваром па кроз Професора Михаила Ђурића, Старине Новака, Краљице Марије у Рузвелтову и даље редовно. На измењеним деловима траса, возила ће користити постојећа стајалишта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!