ДОЛАЗЕ НАМ РИЈАЛИТИ ЗВЕЗДЕ, А ГДЕ СУ КРЕАТИВНЕ РАДИОНИЦЕ? У дворишту образовне установе на Канаревом брду синоћ било бурно
НЕЗАДОВОЉНИ родитељи, чија деца похађају Основну школу "Ђура Јакшић" у којој је група "Црни Церак" снимала спот, а чији је главни актер био Кристијан Голубовић, организовали су синоћ састанак Савета родитеља због овог инцидента.
Privatna arhiva
Директорка школе Тамара Јелић присуствовала је састанку родитеља, као и представници Савета и родитељи који су дошли по објашњење.
- Огорчени смо јер се ово десило у нашој школи, нама није речено да ће било какав спот да се снима у школи, нико нас није обавестио о томе, случајно смо сазнали о овом догађају - објашњава незадовољна мајка чија деца иду у ову школу. - Уопште нам се не свиђа ова ситуација, битно је да долазе ови певачи и учесници ријалити програма у школу, а никада се не организују креативне радионице, ретко када деца посећују позоришта, не долазе писци ни глумци.
Директорка школе рекла је да није била довољно упозната са радом групе "Црни Церак", као и то да јој није било саопштено да ће Голубовић доћи у школу. Такође, она је окупљеним родитељима на састанку рекла како су деца била узбуђена јер су познати певачи у њиховој школи и да су сви желели да се сликају.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)