ЗВЕЗДИНИ ФУДБАЛЕРИ ОДУШЕВИЛИ НАЈМЛАЂЕ: У посети прихватилишту за децу
ШТИЋЕНИКЕ Прихватилишта за децу Београда јуче су обрадовали фудбалери Црвене звезде Стефан Лековић и Јован Мијатовић, који су у пратњи председника Скупштине града Николе Никодијевића донели пакете малишанима.
Деца су била одушевљена пакетићима, Фото Беоинфо
Никодијевић им је честитао Божић и рекао да Град, као велика породица, проводи овај празник са децом из Прихватилишта и запосленима у овој установи.
- После паузе, поново смо заједно и драго ми је да видим да су деца задовољна и да смо им улепшали Божић. Када год дођем у Прихватилиште осећам се заиста поносно, јер Београд има једно од најмодернијих и најсавременијих прихватилишта за децу у Европи. Веома је важно да су деца срећна и да имају потребан комфор. Најважније је да деци која се налазе овде пружимо пажњу и подршку, да будемо присутни у њиховом одрастању, да будемо део и њихових тешких тренутака и на крају их изведемо на прави пут.
Деца су била одушевљена пакетићима, Фото Беоинфо
Директорка ове установе Данијела Стајковић захвалила је председнику Скупштине града на посети и поклонима за штићенике, а фудбалери Лековић и Мијатовић пожелели су свима срећне божићне празнике и потврдили да су се радо одазвали позиву да дођу у Прихватилиште.
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)