ДРАМА НА АДИ ЦИГАНЛИЈИ: Хитна помоћ двадесет минута оживљавала девојку
ЕКИПА Хитне помоћи је данас интервенисала на Ади Циганлији и након двадесетоминутног оживљавања спасила живот једној девојци.
Фото: Н. Скендерија
На самом почетку Макишке стране на Ади Циганлији данас су интервенисале спасилачке екипе, као и екипа Хитне помоћи.
Млада девојка од двадесетак година је била у плићаку, када су је изнели на плажу и покушали да је оживе.
Како се незванично сазнаје, екипа Хитне помоћи је девојци радила масажу срца око двадесетак минута.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО: СПРЕЧЕНА НЕСРЕЋА У ЗЕМУНУ - Брзом акцијом ватрогасаца локализован пожар у магацину
Препоручујемо
ШЕСТ БЕОГРАДСКИХ ОПШТИНА БЕЗ СТРУЈЕ: Ево које улице ће остати без напајања
22. 03. 2026. у 08:05
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)