БЕОГРАД И ЛАРИСА: Заједничка организација роштиљијаде
УЗ помоћ Туристичке организације Београда, град Лариса први пут организује Фестивал BBQ (роштиља).
Фото ТОБ
Миодрага Поповића, директора ТОБа, примио је данас Апостолис Калогијанис, градоначелник Ларисе и захвалио му се на помоћи коју је Београд пружио током припрема фестивала.
- Учимо од Београда - рекао је Калогијанис.
Лариса је најстарији, а Тесалија најбогатији део Грчке. У Лариси се налази 2.200 кафана и попије се кафа колико у читавој Грчкој заједно.
Фото ТОБ
- У Београду се годишње одржи више од 700 догађаја и нормално је да Лариси са колегама из Лесковца и Ниша помогнемо у организацији првог фестивала роштиља - закључио је Поповић.
Фестивал се одржава до понедељка, а на њему учествују туристичке организације Ниша са фолклором и Лесковац који ће представити чувени роштиљ.
Препоручујемо
ДОЈАВА О БОМБИ У СКУПШТИНИ ГРАДА И ОПШТИНАМА: У току контрадиверзиони прегледи
10. 06. 2022. у 15:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НА ПРАГУ НОВА ОДЛУКА О ПОВЛАЧЕЊУ ПРИЗНАЊА ТЗВ. КОСОВА: "Одлука о признању лажне државе донета је противно вољи већине грађана"
Општински одбор Демократске народне партије у Никшићу најавио да ће упутити званичну иницијативу за доношење декларације о стављању ван снаге одлуке о признању самопроглашене државе Косово.
27. 07. 2026. у 15:35
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
КАМЕРА ОСТАЛА УПАЉЕНА: Побегао од медведа на Тари на дрво, а онда га је угледао одоздо (ВИДЕО)
НА ПЛАНИНИ Тара љубитељи природе су недавно, приликом шетње, срели медведа, објављено је у Фејсбук групи "Љубитељи планине Таре".
26. 07. 2026. у 12:14 >> 13:15
Коментари (0)