ОПЕТ ДОЈАВЕ О БОМБАМА У ТРЖНИМ ЦЕНТРИМА: Наређена евакуација, људи напуштају објекте
СЕРИЈА дојава о постављеним бомбама се наставља, а најновије пријаве стигле су из три тржна центра у Београду.
Фото: Н. Фифић
Наређена је хитна евакуација, људи су напустили тржне центре.
Прво се око 15 часова појавила вест да је бомба постављена у ТЦ "Ада Мол". Екипе полиције сада проверавају сваки део овог објекта.
Након што је дојављено да је бомба постављена у тржном центру Ада Мол, у приближно исто време је још једна екипа полиције упућена у тржни центар "БИГ Раковица".
Око 15.40 дојављено је да се и у Бео шопинг центру налази бомба, где је такође упућена полиција, а људи се одатле евакуишу.
Препоручујемо
ОТВАРАЈУ СЕ БАЗЕНИ КОШУТЊАК: Почиње нова купалишна сезона уз новитете за најмлађе
12. 06. 2026. у 18:11
ЧИСТЕ И ДЕЗИНФИКУЈУ КОНТЕЈНЕРЕ: Велика акција комуналаца у Обреновцу
12. 06. 2026. у 10:45
РАДОВИ МЕЊАЈУ ЈАВНИ ПРЕВОЗ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Ове измене трају до 17. јуна
12. 06. 2026. у 09:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)