НОЋ У БЕОГРАДУ: Тешка несрећа у Миријеву, две особе повређене

Танјуг

19. 04. 2022. у 07:24

НА Миријевском венцу у Београду синоћ су у саобраћајној незгоди, у којој је учествовао аутобус градског саобраћаја, две особе повређене, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

НОЋ У БЕОГРАДУ: Тешка несрећа у Миријеву, две особе повређене

Фото: Д. Балшић

У 21.35 часова на Миријевском венцу је дошло до директног судара аутомобила и градског аутобуса на линији број 27, две екипе хитне помоћи изашле су на лице места, а ватрогасци су секли возила да дођу до повређених.

Мушкарац (29) теже је повређен у овој незгоди и превезен је на одељење реанимације Ургентног центра, а још једна особа, мушкарац (59) са лакшим повредама такође је транспортован у УЦ.

Ноћас су екипе Хитне помоћи обавиле укупно 89 интервенција, од тога 10 на јавном месту, углавном због алкохолисаних особа и срчаних болесника.

Као и претходних ноћи, у великом броју су се јављали хронични болесници, највише хипертензичари, кардиоваскуларни пацијенти, астматичари и особе са психијатријским поремећајима.

БОНУС ВИДЕО:

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У НИШУ: Возило ударило у ивичњак, па летело тридесет метара

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ПРЕМИНУО МАРК БРНОВИЋ: Узрок смрти још није објављен