ПИЈАЧАРИ ПРАВЕ ХАОС У БЕОГРАДУ: Блокирани ови делови града

ПИЈАЧНИ продавци данас су одржали скуп, незадовољни због најављеног увођења фискалних каса на тржнице, после кога су кренули у протестну шетњу и блокирање централних градских улица.

ПИЈАЧАРИ ПРАВЕ ХАОС У БЕОГРАДУ: Блокирани ови делови града

Фото: Ш.М.

Како су и најавили организатори из удружења пијачних продаваца "Опстанак", окупљање је  почело у 9 часова испред ТЦ "Ушће". Због окупљања демонстраната блокиран је за саобраћај био Бранков мост, Зелени венац, Теразијски тунел, Македонска, Светогорска и Таковска све до РТС-а.

Такође, према најавама, демонстранти ће се одатле упутити према Председништву, даље низ Кнеза Милоша, до Немањине. Шетња се завршава на Славији.

Фото: Ш.М.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (1)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?