НОВО ВОЗИЛО И СКРАћЕНО ВРЕМЕ ПОЛАЗАКА: Појачана градска линија 708
Аутобуска линија 708, која саобраћа од Блока 70А до Земун поља појача је на иницијативу челника општине упућену Секретаријату за саобраћај са још једним возилом, а смањени су и размаци између полазака што скраћује време чекања.
Фото А. Станковић
Поводом унапређења нове организације јавног превоза која је настала услед завршних радова на изградњи новог надвожњака изнад пруге у Земун пољу одржан је и састанак грађана насеља са председником Гаврилом Ковачевићем. Такође, у перспективи је договорено и да линија 708 настави трасу до насеља Школско добро, где сада саобраћа само 709. Новом организацијом и даље је омогућена веза становника насеља Плави Хоризонт и Школско добро са Земун Пољем.
Поред тога, линија 709 омогућава грађанима везу са БГ возом и новоизграђеним железничким станицама "Земун", "Земун Поље" и "Камендин".
Препоручујемо
НА "КАФИЦИ" О КАРИЈЕРИ: Програм Центра за развој каријере и саветовања студента
10. 04. 2026. у 12:20
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САШИ ОТКРИВЕНО ТЕШКО ОБОЉЕЊЕ Доктор остао у чуду: "Ово нисам видео у задњих 20 година"
"ОД средње школе муку мучим с тим..."
10. 04. 2026. у 09:52
Коментари (0)