ГРАДОНАЧЕЛНИК РАДОЈИЧИЋ ИЗАШАО НА РЕФЕРЕНДУМ: Гласањем показујемо колективну зрелост
ГРАДОНАЧЕЛНИК Београда проф. др Зоран Радојичић гласао је јутрос на референдуму, на бирачком месту број 1, у Музичкој школи "Јосиф Маринковић" у Крунској улици.
Privatna arhiva
Градоначелник је изјавио да је данашњи референдум о промени Устава Србије значајан за будућност Србије и даљи развој нашег друштва.
- Позивам грађане Србије да изађу на референдум и гласањем покажу како личну зрелост и одговорност, тако и колективну зрелост нашег друштва. Ово су питања која се тичу свих нас и сваки пунолетни грађанин треба да искаже свој став и покаже да га се тиче будућност своје земље - поручио је Радојичић.
Препоручујемо
ВАЖНО ЗА ВОЗАЧЕ: Ноћас од 22 до сутра у 5 сати ујутру биће затворена Газела
24. 02. 2026. у 14:57
КУРС ЕНГЛЕСКОГ ЗА НАЈСТАРИЈЕ: Бесплатно у Вождовачком центру "Шумице"
24. 02. 2026. у 14:30
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)