ВРЕМЕНСКЕ ПРИЛИКЕ ОТЕЖАВАЈУ НАСТУПЕ: Дечији караван у Кумодражу одложен за 25. јануар

ЗБОГ временских прилика, које отежавају одржавање програма дечје нове године у Кумодражу, музички караван одлаже се за уторак, 25.јануар.

ВРЕМЕНСКЕ ПРИЛИКЕ ОТЕЖАВАЈУ НАСТУПЕ: Дечији караван у Кумодражу одложен за 25. јануар

Фото: Н. Живановић

 Општина Вождовац, Град Београд и Дечји културни центар, који су организатори ове манифестације, захваљују се суграђанима на разумевању и позивају све на музички и драмски програм који ће бити одржан за десетак дана, на истом месту, код ОШ "Војвода Степа".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (0)

ПОТРЕС! Хрватска избачена са Светског првенства