ЛЕД ОКО КАМЕНГРАДА: Сутра се отвара клизалиште на Ади Циганлији

ОТВАРАЊЕМ чувеног кружног клизалишта у Каменом граду крај Савског језера, комплетирана је зимска чаролија ове сезоне. Од сутра у 10 сати, ледену плочу на Ади Циганлији испуниће шкрипа сличуга и то у пет дневних термина. Једино ће првог дана Нове године и на Божић, клизалиште бити затворено.

ЛЕД ОКО КАМЕНГРАДА: Сутра се отвара клизалиште на Ади Циганлији

Фото Н. Скендерија

Како су саопштили из ЈП "Ада Циганлија", кружна стаза око камених скулпутра биће употпуњена и правоугаоним клизалиштем. Ове године, мислило се и на најмлађе суграђане, који ће тек да се ослободе на леду.

- На радост најмлађих, могу се изнајмити и гуралице за лед, по цени од 400 динара - рекли су из предузећа. - Цена изнајмљивања клизаљки по термину биће 250 динара.

Уживање у зимској атракцији биће могуће у пет термина од по сат и по времена, и то од 10 до 11.30 сати, од 12 до 13.30, од 14 до 15.30, од 16 до 17.30 и од 18 до 20.30 часова. Сутра, и на Бадњи дан, љубитељи леденог спорта моћи ће да дођу до 15.30 сати.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КИНА ПОКРЕНУЛА СПЕЦИЈАЛНУ ОПЕРАЦИЈУ КОД ТАЈВАНА: Пекинг жестоко одговорио двема државама

КИНА ПОКРЕНУЛА СПЕЦИЈАЛНУ ОПЕРАЦИЈУ КОД ТАЈВАНА: Пекинг жестоко одговорио двема државама

КИНА је објавила да је покренула „специјалну поморску операцију“ источно од Тајвана, чиме је додатно заоштрила свој одговор на недавни договор Јапана и Филипина. Те две државе, наиме, планирају да покрену преговоре о поморским границама у том подручју и дубље повежу своје одбрамбене снаге, јавља Блумберг.

07. 06. 2026. у 10:04

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ИТАЛИЈА ПОЧЕЛА ТЕЖАК ПУТ ПОВРАТКА У ВРХ СВЕТСКОГ ФУДБАЛА: Младе наде враћају Азуре тамо где им је и место