РЕЛАТИВНО МИРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Хитна помоћ интервенисала 106 пута
ПРЕМА речима дежурног лекара Хитне помоћи, ноћ у Београду је протекла релативно мирно.
Фото: Д. Балшић
Дежурале су 22 екипе, плус једна педијатријска, које су обавиле укупно 106 интервенција, од чега девет на јавним местима.
Ипак, није било озбиљнијих саобраћајних несрећа, ни теже повређених у другим инцидентима, осим што је неколико лица у алкохолисаном стању одвезено на одељење токсикологије ВМА.
Према речима дежурног лекара службе Хитне помоћи протекле ноћи је било мање интерклиничких транспорта ковид пацијената у поређењу са претходним данима - укупно 15 пацијената је транспортовано у ковид болницу, а на тријажу, па потом на Инфективну клинику КЦС три новозаражена корона вирусом.
Највећи број позива упућених београдској Хитној помоћи ноћас је стигао од психијатријских болесника и пацијената са хроничним обољењима - углавном хипертензичара и астматичара, речено је Танјугу из службе Хитне помоћи.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ХАОС У БУЛЕВАРУ ДЕСПОТА СТЕФАНА: Огромна гужва због судара аутомобила и аутобуса (ФОТО)
30. 11. 2021. у 18:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
22. 07. 2026. у 11:46 >> 23:04
Коментари (0)