НОЋ У БЕОГРАДУ: Теже повређен мушкарац у Борчи
ЈЕДНА особа је теже повређена синоћ у саобраћајној несрећи у Борчи, а осим још једне лакше незгоде, није било других већих инцидената у Београду.
Фото: Д. Балшић
Како је речено Танјугу у Хитној помоћи, у 22.02 на Путу за Црвенку у Борчи теже је у саобраћајној незгоди повређен мушкарац, 60 година, а током ноћи догодила се још једна незгода у којој није било теже повређених лица.
Дежурне екипе до 6.00 ујутру имале су 117 интервенција, од тога 14 на јавном месту, а обавиле су 28 интерклиничких превоза ковид пацијената и девет транспорта са кућне адресе до Инфективне клинике и Земунске болнице, где су тријажни ковид центри.
Као и претходних дана јављао се велики број Београђана који су се жалили на различите симптоме, хронични болесници, највише астматичари и хипертензичари, али и психијатријски болесници, распитивали су се за савете лекара због својих тегоба, а звали су и због симптома повишене температуре, прехладе или ковида.
БОНУС ВИДЕО: Погледајте снимак хапшења осумњиченог за убиство у Белвилу
Препоручујемо
ТЕЖАК УДЕС НА ПУТУ УЖИЦЕ—ЗЛАТИБОР: Повређени супружници хитно превезени у болницу
10. 11. 2021. у 14:31
СРЕЋОМ ИЗБЕГНУТА ТРАГЕДИЈА: Док су схватили шта се дешава, већ је било касно (ВИДЕО)
10. 11. 2021. у 00:51
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)