НОВИ ПАРКИНГ У ЛАЗАРЕВЦУ: Грађани ће имати на располагању 101 место за аутомобиле

А. З. К.

05. 11. 2021. у 18:48

ПАРКИНГ простор у Улици Војислава Воке Савића, испод Нове робне куће у Лазаревцу је реконструисан. Радови су завршени у року од 90 дана. Сада је Лазаревчанима ће на располагању бити 101 паркинг место од чега је осам за особе са инвалидитетом.

НОВИ ПАРКИНГ У ЛАЗАРЕВЦУ: Грађани ће имати на располагању 101 место за аутомобиле

ГО Лазаревац

Комплетан паркинг поплочан је гранитним коцкама, у потпуности је замењена водоводна мрежа и кишна канализација, постављени заштитни стубићи, тротоари за пешаке и нова лед расвета.

Према речима председника ове општине Бојана Стевића очекује се да за двадесет дана овај простор у потпуности буде завршен. Како је рекао ово Лазаревац ће добити модеран паркинг, какав је био потребан у градском језгру.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом

ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.

24. 02. 2026. у 13:45

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

НБА ШОК! Никола Јокић опет повређен!