НОЋ У БЕОГРАДУ: Више лица повређено у три саобраћајне незгоде, мањи број интерклиничких превоза ковид пацијената

18. 10. 2021. у 07:19

У БЕОГРАДУ су се током протекле ноћи догодиле три саобраћајне незгоде, у којима су сва лица задобила лакше телесне повреде.

НОЋ У БЕОГРАДУ: Више лица повређено у три саобраћајне незгоде, мањи број интерклиничких превоза ковид пацијената

Фото. Принтскрин

Прва саобраћајна несрећа догодила се код Добановачке петље, друга у Војвођанској улици код скретања за аеродром "Никола Тесла", а последња, јутрос око 4.30 часова, на углу улица Џордџа Вашингтона и Булевара деспота Стефана, речено је Танјугу у Хитној помоћи.

Екипе те службе обавиле су око тридесетак интерклиничких превоза ковид пацијената, што је, како кажу, нешто мањи број него претходних дана.

До 6.00 часова ујутру Хитна помоћ је имала 119 интервенција.

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

РУСИ СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ: Пола Русије бесно због оног што се десило у Београду (ВИДЕО)