СТИГЛЕ ПРВЕ МАНДАРИНЕ НА КВАНТАШ: Парадајз и даље најпродаванији

05. 10. 2021. у 12:25

НА Велетржници Београд и даље најпродаванији парадајз, паприка, шаргарепа и црни лук. У односу на претходни период порастао је промет паприке, тиквица, плавог патлиџана и купуса.

СТИГЛЕ ПРВЕ МАНДАРИНЕ НА КВАНТАШ: Парадајз и даље најпродаванији

Фото П. Милошевић

Претходне недеље приметан је дупло већи промет корнишона, који на Велетржницу стижу из Лесковца.

Од воћа остварен је највећи промет јабуке и грожђа. Поред још увек актуелног грожђа, ове недеље стигле су и прве мандарине из Турске и Хрватске.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!

"РАЗГОВАРАЋЕМО СА НАТО ПАРТНЕРИМА И УПОЗОРИТИ ИХ" Пленковић у страху због нових српских ракета: Озбиљно оружје!

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!