УКИНУТА "ЗАУСТАВНА" КА МЕДАКУ: Од Аутокоманде до Медаковића дозвољено кретање крајњом десном траком ауто-пута

С. Б. М.

08. 09. 2021. у 08:30

ВОЗЕЋИ деоницом ауто-пута од Аутокоманде ка Медаковићу, возачи су неретко у недоумици.

УКИНУТА ЗАУСТАВНА КА МЕДАКУ: Од Аутокоманде до Медаковића дозвољено кретање крајњом десном траком ауто-пута

Фото Архива

Не знају да ли је засигурно зауставна трака пуштена за саобраћај и хоће ли им вожња њоме извући 40.000 динара из новчаника.

Недоумицу имају пошто је пуна трака и даље упечатљива, иако је преко ње накнадно исцртана испрекидана. Зато се многи држе средње траке. "Новости" су, да би олакшале возачима, контактирале са управљачем пута ЈП "Путеви Србије" како би разјаснили ово питање.

- Кретање возила некадашњом зауставном траком ауто-пута на проласку кроз Београд на предметној деоници је дозвољено. Возачи могу слободно да се крећу том траком и неће бити кажњени, јер је поред нове хоризонталне сигнализације постављена и вертикална саобраћајна сигнализација, тачније, саобраћајни знак о намени коловозних трака - кажу у овом предузећу.

Напомињу и да демаркација ознака на коловозу фарбом не даје трајни ефекат, док скидање ознака стругањем оштећује коловоз.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (1)

ШОК: Аргентину избацују са Светског првенства, Меси остаје без Мундијала?! Велики скандал потреса земљу!