ДАНИ ЕВРОПСКЕ БАШТИНЕ У ЗЕМУНУ: Богат програм до 29. октобра
МАНИФЕСТАЦИЈА "Дани европске баштине" у Земуну почињу сутра, виртуелном изложбом "Разгледање спомен-собе др Арчибалда Рајса", док је прво окупљање публике заказано за 10. септембар, када се свечано отвара поставка "Напуштени простори Земуна".
фото: Градска општина Земун
Европска тема око које је окупљено 50 земаља је "Културно наслеђе за све", и циљ је да различити садржаји буду доступни свима.
Посетиоци Земуна, у 24 програма на многобројним локацијама и у другачијим формама, све до 29. октобра, упознаће баштину слагану вековима на гардошкој калдрми.
Препоручујемо
ЈЕДАН ДЕО БЕОГРАДА БЕЗ ВОДЕ: Нестанак ће трајати скоро 10 сати, ево и где
17. 12. 2025. у 07:55
Обавештење о ванредним активностима ЈКП „Градска чистоћа“ за 16. децембар
16. 12. 2025. у 10:00
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
ВИДИТЕ СНИМАК - ШУТИРАЈУ ГА: Вујадин Савић нападнут у Београду - усред тржног центра (ВИДЕО)
БИВШИ фудбалер Црвене звезде наводно је нападнут у једном тржном центру у Београду.
18. 12. 2025. у 22:08
Коментари (0)