ДАЉЕ ОД ШКОЛЕ И ВРТИЋА: Грађани Петловог брда протестовали због досељења миграната у њихов крај
ОКО 300 грађана Петловог брда протестовало је вечерас против наводног усељавања миграната у објекат у близини школе и вртића у центру Петловог брда.
Фото приватна архива
Они у покренули и петицију да се придошлице пребаце на друго место, а не 50 метара од школског дворишта,
Како нам је речено на протесту, све је ескалирало када је почело усељавање миграната у привремено затворени дом за стара лица "Холидеј хаус".
Окупљени тврде да су се они недолично понашали према женама из комшилука. Наводно је ових дана пристигла група која је са балкона добацивала, поједини су се и скидали и показивали жени прекопута улице. Један од њих је тврдио да су његовој ћерки непристајно добацивали и позивали је да уђе у ове просторије.
Скуп је протекао мирно. Полиција је била присутна са две патроле и у једном трену се поставила на врата дома за старе.
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (1)