И КАЛУЂЕРИЦА БЕЗ СТРУЈЕ: После експлозије на Новом Београду, пожар избио и у трафоу у Гроцкој!

ЈОШ једна експлозија чула се и у Гроцкој око 19 сати. Избио је пожар у трафо-станици између Винче и Калуђерице, због чега пола насеља Калуђерица нема електричну енергију.

И КАЛУЂЕРИЦА БЕЗ СТРУЈЕ: После експлозије на Новом Београду, пожар избио и у трафоу у Гроцкој!

Фото: Д. Н.

Како смо незванично сазнали, без струје су потрошачи у улицама Краља Петра, Косовска, Миријевска, Волгина, као и житељи који станују у старом насељу.

Из Електродистрибуције су нам рекли да је током овог поподнева било проблема, а трафостаница горела је и на Новом Београду, у Блоку 63, због чега већи део овог дела града нема електричну енергију.

Екипе су на терену и утврђују обим квара, речено је из Електродистрибуције Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

СТРАТЕШКО ПАРТНЕРСТВО АЛТА БАНКЕ, Air Serbia i Visa: Картица са додатним бенефитима за клијенте