HUMANITARNA IZLOŽBA: Likovni radovi dece sa autizmom
OPŠTINA Novi Beograd, u saradnji sa Beogradskim udruženjem za pomoć osobama sa autizmom organizuje prodajnu izložbu likovnih radova dece i mladih sa autizmom koja će se održati sutra, 5. aprila, od 11.00 do 15.00 u prostorijama Novobeogradske kulturne mreže (Jurija Gagarina 221, Blok 45).
GO Novi Beograd
Sav prihod od prodaje radova namenjen je Beogradskom udruženju za pomoć osobama sa autizmom.
Predsednica opštine Novi Beograd Ivana Nikolić pozvala je sugrađane da dođu na izložbu kako bi se upoznali se sa likovnim stvaralaštvom dece i mladih sa autizmom.
Preporučujemo
IZBEGAVAJTE OVE PRAVCE U BEOGRADU! Popodnevni špic uzeo maha! (FOTO)
04. 12. 2025. u 16:31
Obaveštenje o vanrednim aktivnostima JKP „Gradska čistoća“ za 04. decembar
04. 12. 2025. u 10:00
BEOGRAD DOBIJA PARK KOJI ODUZIMA DAH: Istorija i priroda u savršenom spoju
03. 12. 2025. u 11:39
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)