JAVNI ČAS SOKOLA: Promocija zdravih stilova života
Javni čas sokola Beograda održaće se 15. juna u 11 časova u Sokolskom domu Batajnica, saopšteno je iz Sekretarijata za sport i omladinu.
Foto: Beoinfo
Tom prilikom biće prikazana sublimacija rada sokolskih društava, kako iz Beograda tako i pozvanih društava iz Srbije. Na ovoj aktivnosti biće prikazan kompletan rad sokolskih društava.
Cilj javnog časa Beograda je promocija sokolskog sporta van centralnih opština grada, zatim promocija sokolske rekreacije i dobrobiti redovnog bavljenja ovim rekreativnim sportom, kao i povećanje članstva i promocija zdravih stilova života, navodi se u saopštenju.
Preporučujemo
POČELO UREĐENjE UGRINOVAČKOG PUTA: Radi se od temelja - bolji saobraćaj za Altinu
02. 01. 2026. u 08:45
VENECUELA TONE U HAOS: Poznato ko je uhapsio Madura, cure prvi detalji (FOTO/VIDEO)
U GLAVNOM gradu Venecuele, Karakasu, odjeknule su eksplozije, a grad su u niskom letu nadletali avioni, javljaju svetski mediji. Američki predsedik Donald Tramp objavio je da je predsednik Venecuele Nikolas Maduro uhvaćen zajedno sa suprugom i prebačen iz zemlje.
03. 01. 2026. u 07:45 >> 13:55
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)