Јововић: Прве четири утакмице су нам послужиле за стицање искуства
18. 07. 2018. у 18:27
После Немачке је требало да се опоравимо и то се видело. У дуелу са Рускињама смо били јако лоши, а са Мађарицама бољи - прича селектор женске ватерполо репрезентације
Јововић и Удовичић Фото: Н. Параушић
- Ови мечеви су за нас стицање искуства, ништа друго. После пораза од Немачке требало је да се опоравимо и то се видело. Против Русије смо били јако лоши, против Мађарске бољи. Циљ нам је да утакмице са Турском и касније са ривалом за пласман дочекамо максимално спремни - рекао је Јововић.
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: ЕП ЗА ЖЕНЕ: И Мађарице прејаке за српске ватерполисткиње
Ватерполисткиње Србије сутра у 22 сата, у последњој утакмици четвртог кола женског првенства имају још једног тешког ривала. Шпанија је апсолутни фаворит, тим који може много на овом првенству. Тиме ће се завршити серија од три изузетно јака противника, против којих су убедљиви порази били очекивани.
- Знали смо шта нас очекује,прејаки су то тимови. Ипак против Мађарске је деловало боље. Остала нам је још Шпанија као превелики залогај а онда се надам да ћемо против Турске освојити прве бодове на првенству - рекла је Тијана Јаковљевић.
Како преноси Ватерполо савез Србије, све ватерполисткиње ће бити спремне за сутрашњи меч.