Пантићу истекла позајмица: Партизан је мој клуб, волео бих да останем
24. 05. 2019. у 15:48
Честитам целој екипи на трофеју. Сви заједно знамо колико смо га желели и колико смо радили за њега – истакао је везиста клуба из Хумске
Данило Пантић и Бранко Јовичић фото: Н. Параушић
- Честитам целој екипи на трофеју. Сви заједно знамо колико смо га желели и колико смо радили за њега. Послали смо једну од највећих легенди Партизана у историју с трофејем. Честитао бих играчима Црвене звезде на фер и коректној утакмици, на целој сезони која је била беспрекорна. Мислим да смо ми били бољи и да смо заслужено победили - рекао је Пантић новинарима после меча.
Он је истакао да је сваки играч Партизана одиграо најбољу утакмицу у сезони, као и да не мисли да их је Црвена звезда потценила.
- Нема ту тајни, ми се добро знамо. Мислим да су знали све наше квалитете и мане, као и ми њихове. Ми смо имали много већу жељу и мислим да смо заслужено освојили трофеј. Мислим да играчима Звезде нисмо дозволили да буду расположени. Били смо у сваком тренутку близу њих. Марин није имао много простора да иде с лоптом. Затварали смо га добро. Наша дефанзивна линија је одиграла најбољу утакмицу у сезони, без грешке - рекао је Пантић и осврнуо се на наставак своје каријере.
- Истиче ми позајмица, видећу после одмора шта ћу. Волео бих да останем, као што сам желео и прошле сезоне. Партизан је мој клуб. Видећемо шта ће бити", закључио је Пантић.
ma da
24.05.2019. 16:12
A kada si bezao iz njega onda nije bio tvoj klub
Pantic je plasljiv.Olimpijakos zeli Pavlovic Strahinju.15 mil eura i tacka.Malu Bojan Balaz je strava od igraca.Odma u prvi tim
Da nećeš možda u Juventus ko pre 4 godine?
Коментари (3)