Никшићани у Будви претукли Хрвате?

Новости онлине

06. 05. 2018. у 11:19

Младићи су се су задобили тешке телесне повреде, а инспектори криминалистичке полиције и припадници интервентне једнице успели су да ухапсе Никшићане

Никшићани у Будви претукли Хрвате?

Илустрација/Фото: С.Ђокић

Будванска полиција ухапсила је Никшићане З.А (22), Ђ.С (21) и Ђ.Р (20), за које се сумња да су у суботу рано ујутру на паркингу испред популарне дискотеке надомак Старога града брутално претукли и опљачкали два хрватска студента.

Младићи су се су задобили тешке телесне повреде, а инспектори криминалистичке полиције и припадници интервентне једнице успели су да ухапсе Никшићане, који у Будви раде као сезонски радници. Студенти су дошли у Будву на Туризмијаду и прексиноћ су са својим пријатељима били у ноћном проводу у дискотеци, где су се задесили и Никшићани.

„Сукоб младића започео је у дискотеци, где је обезбеђење брзо реаговало и успело да их растави. Наређено им је да напусте дискотеку“, испричао је извор из полиције.

Хрватски студенти су кренули ка хотелу гђе су смештени, али су их сустигли Никшићани, а туча се наставила на паркингу.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: У Загребу приведено 57 навијача Будућности: Скандирали и "Ово је Србија"

„Један од хрватских студената задобио је тешке повреде, сломљен му је нос, док је други примилио велики број удараца по телу и глави. Након што су их претукли. Никшићани су им наредили да изваде све из џепова, узели су им новац и ручни сат, након чега су побјегли“, речено је „Вијестима“.

Студенти су све пријавили полицији, која је током целог дана у опсежној акцији, успела да утврди иднетитет нападача, а потом их и лоцира и ухапси, и задржи их станици полициије по налогу заменика основног државног тужиоца.

Њима се на терет стављају кривична дела наношење тешких телесних повреда, учествовање у тучи, насилничко понашање и тешка крађа на дрзак начин. Они ће данас бити приведени тужиоцу у Котору на салсушање.

(vijesti.me)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Коментари (8)

штагод

06.05.2018. 17:01

@мали од палубе:Шиптари ти ударају минусе,заборавио си трећег брата :)

PG-CG

06.05.2018. 18:15

Crveni Hrvati (Montenegrini) pretukli izvorne Hrvate... Dobro je samo što ih nijesu pretukli pravi Crnogorci tj. Srbi, jer bi se digla dževa i kuknjava na vaskoliko srpstvo, koje bi mnogi Montenegrini željeli da vide kao - ugašeno... Ali, neće da može... Crnogorci su elitni Srbi, a Crna Gora je bila i biće - Srpska Sparta!!!

Anagustum

06.05.2018. 23:57

@PG-CG - Samo se ti hrabri. Umjesto da osudis zakon copora ( sto se nijesu dva sa dva pobili kad im je bilo do glozenja) ti odhje likujes I ka milo ti sto su turisti prebijeni. A gost kodnas u Crnu Goru bi trebalo da se postuje.