Пао мали авион код Лошиња, троје повређених

Танјуг

17. 06. 2017. у 14:45

Две особе су теже, а једна лакше повређена у несрећи која се догодила када је пао мали авион код туристичког насеља на Лошињ

Пао мали авион код Лошиња, троје повређених

Илустрација / Фото: Pixsell

Две особе су теже, а једна лакше повређена у несрећи која се догодила када је пао мали авион код туристичког насеља на Лошињу.

Несрећа се десила у петак, на острву Лошињ, у близини туристичког насеља Кандија и лошињског аеродрома, када је пилот изгубио контролу, а летелица пала на тешко доступно подручје, преноси Јутарњи.хр.

Како се наводи, сви путници су аустријски држављани, који су након што су медицински збринути на лицу места, хеликоптером пребачени у Ријеку.

Према подацима Хрватске горске службе спашавања, пилот је из за сада, непознатих разлога изгубио контролу због чега се летелица срушила и у потпуности је уништена, а због могућности пожара или експлозије авиона место несреће обезбеђивали су ватрогасци.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације