Балван се скотрљао са лагера и убио радника

Н. Ш. Р.

28. 10. 2016. у 20:33

Радник бањалучке фирме "Нађа експорт-импорт" Недељко Густоварац (43) из Бањалуке погинуо је када га је ударио балван који се скотрљао с лагера ове фирме у Борковићима код Бањалуке

Балван се скотрљао са лагера и убио радника

Илустрација

БАЊАЛУКА - Радник бањалучке фирме "Нађа експорт-импорт" Недељко Густоварац (43) из Бањалуке погинуо је када га је ударио балван који се скотрљао с лагера ове фирме у Борковићима код Бањалуке. Радници те фирме кажу да се све десило када је Густоварац пролазио испод места где се истоварају трупци.

- Испод лагера је стрмина. Он је ходао тим делом и нешто гледао када се изненада са лагера скотрљао балван. Док је он то уочио, трупац га је већ сустигао и прешао преко њега као ваљак - рекао је један од радника поменуте фирме не желећи да му помињемо име.

Према његовим речима, одмах су дотрчали до колеге како би му помогли и одвезли га у болницу.

- Давао је знаке живота све до доласка у Службу хитне помоћи. Ту је убрзо подлегао повредама - рекао је овај радник.

У бањалучком Центру јавне безбедности су потврдили да се несрећа десила и рекли да у овом случају нема елемената кривичног дела. Настрадали Густоварац био је дугогодишњи радник те фирме и углавном је возио камионе. Његови познаници и колеге кажу да је био добар радник и колега.


Пратите нас и путем иОС и андроид апликације