HAOS POSLE NASTUPA ŠEŠELJA U JUTARNJEM: Marićev gost završio na međunarodnoj poternici! (VIDEO)
PREDSEDNIK SRS prof. dr Vojislav Šešelj gostovao je u emisiji Milomira Marića.
Foto: Printskrin Hepi tv
- E Mariću, toliko si ti ludaka doveo na televiziju - rekao je Šešelj, na šta je voditelj pokušao da se odbrani rečima, "ali to su bili junaci tog doba".
- A gde ti je onaj Alen Azarić - dobacio je Šešelj.
- Na poternici, ne može da uđe u zemlju - kao iz topa je odgovorio Marić, na šta je Šešelj prasnuo u smeh.
Inače, prvo tužilaštvo pokrenulo je još 2018. godine pretkrivični postupak protiv Alena Azarića zbog nadrilekarstva.
- Ali ja ne pravim pitanje, da razgovaram sa ljudima na poternicama... - pravdao se kroz smeh Milomir Marić.
- A gde ti je onaj "Čengele Mengele", onaj što donosi raznu skalameriju ovde...
- Neđa? On će doći danas, evo iz Amerike stiže. On je lečio Gejtsovog oca... Neđa jedini ima lek za koronu i doći će u 11 sati. Znaš li ti da on sve leči čudotvornim melemom - objasnio je Milomir Marić.
- Joj, Bože sačuvaj! Ajde bre, to su gluposti, nemoj se igrati s tim - odbrusio je Šešelj.
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)