VUČIĆ DANAS U PANČEVU: Predsednik Srbije na svečanosti povodom početka rada ključnog projekta modernizacije Rafinerije
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas svečanosti povodom početka rada postrojenja "Duboka prerada", ključnog projekta druge faze modernizacije Rafinerije nafte u Pančevu.
Foto: Tanjug/Dragan Kujundžić
Svečanost počinje u 12.00 časova, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Srbije.
Preporučujemo
HAPŠENjE U PANČEVU: Policija privela jednog muškarca, drugi u bekstvu
17. 11. 2020. u 16:27
VUČIĆ URUČIO ODLIKOVANjA: Srbija sposobna da se nosi sa svim bezbednosnim izazovima
17. 11. 2020. u 12:49
ZLATNE MEDALjE ZA ZASLUGE Vučić uručio ordenje oficirima i podoficirima Vojske Srbije
17. 11. 2020. u 11:46
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (36)